Çağrı Merkezi: 0286 218 40 17

Siemens Servis

Özel Siemens Servis Merkezi sizler için eğitimli ve sertifikalı kadrosuyla birlikte sorunsuz işçilik ve kaliteli deneyimler neticesinde bugün sektörün önde gelen firmaları arasında birinciliği göğüsleyen bir firmadır. Bizim için profesyonellik oldukça önemlidir bu nedenle de sizlere her türlü hizmetimiz esnasında deneyimlerimizi kaliteli ve kusursuz bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz her türlü Siemens modelinde sizleri tamamen firmamızın garantisi kapsamına alıyor ve gereksiz düşüncelerden arınmanızı sağlıyoruz. Bu nedenle kombileriniz bakım ve onarım sonrasında her daim uzun ömürlü olacağının da garantisini bizden almış oluyorsunuz. Firmamız her zaman yapmış olduğu titiz çalışmaları sayesinde gündemde kalmayı da başarmış ender markalardandır.

Bizlere teslim etmiş olduğunuz Siemens markalı ürünlerinizi yine aynı gün içerisinde teslim alabilir ve aynı zamanda canınızı sıkan bu sorundan da günü birlik kurtulabilirsiniz. Ürünlerinizin teslim aşamasında sizin bilgilendirilmeniz sağlanacak ve gerekli detaylar sizlerle paylaşılacaktır. Her zaman disiplinli bir şekilde çalışmayı kendimize prensip olarak benimsemişizdir. Bizden teknik destek almak isterseniz 0286 218 40 17 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
 

Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza en çok yöneltilen soruları sizleri daha iyi bilgilendirmek amacıyla aşağıda cevaplarıyla birlikte sizlere sunuyoruz.

 • 1- Siemens Servis Hangi Saatler Arası Hizmet Veriyor?

  Firma olarak hafta içi her gün siz değerli müşterilerimize ulaşmaya çalışıyor ve gece geç saatlere kadar kapılarımızı açık tutuyoruz. 0286 218 40 17 numaralı telefondan bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiz.

 • 2- Garantili Servis Hizmeti Sunuyor musunuz?

  Yedek parça değişimlerinde sizlere 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunuyoruz, bu aşamada meydana gelecek farklı türdeki sorunlar için bizi arayabilir ve ücretsiz olarak servis hizmeti alabilirsiniz.

 • 3- Ürün Tamir Süresi Ne Kadar?

  Olay yerinde yapılan işlemlerde eğer mümkünse gün içerisinde ve hatta saatler içerisinde ürünleriniz teslim ediliyor, atölyemize götürülen ürünler de hafta içinde muhakkak sizlere ulaştırılıyor.

 • 4- Kredi Kartı ile Ödeme Kabul Ediyor musunuz?

  Kredi kartı ile ödemelerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Farklı ödeme yöntemlerimizden bir tanesi olan kredi kartı ile ödeme, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ödeme yöntemleri arasında yer alıyor.